בדיקת PCR במודיעין

חוששים מהדבקות בנגיף החדש? הקורנה ממשיכה להתפשט וכמות הנדבקים היומית עולה בכל יום. במקרה ונחשפתם לחולה מאומת עליכם לבצע בדיקת PCR בכדי לוודא שלא נדבקתם.

התפשטות הקורונה מביאה איתה בידודים רבים ובהלה גדולה בקרב הציבור. בכל פעם יש נגיף חדש שמאיים על בריאותנו ובריאות ילדנו. גם לאחר החיסון השלישי יש אנשים שנדבקו בקורונה ואין להידבקות חוקיות. עקב ההתפשטות ההמונית של נגיף הקורונה חברת אור ועזר מבצעת בדיקת קורונה ביתית ומסייעת לכם לשמור על בריאותכם. אנו ממליצים לשמור על הנחיות משרד הבריאות ולעטות מסכות בחללים סגורים בכדי למנוע את התפשטות הנגיף. במידה ואתם חוששים שנדבקתם בנגיף הקורונה פנו עוד היום לחברת אור ועזר במודיעין שתגיע עד ביתכם לביצוע בדיקת קורונה ביתית.

מהי בדיקת PCR?

בדיקת PCR הינה בדיקת קורונה. הבדיקה נעשית באמצעות הכנסת מטוש לאף ולחלל הפה, בכדי לבדוק האם יש נוכחות של נגיף הקורונה בגוף. את תוצאות הבדיקה מקבלים לאחר כמה שעות לנייד או באתר של משרד הבריאות. במידה ונמצאתם חיוביים בבדיקה יהיה עליכם להישאר בבידוד, ולבצע בדיקה נוספת לאחר חמישה ימים או לאחר שתרגישו טוב יותר. במידה והבדיקה יצאה שלילית משמע שאין נוכחות של נגיף הקורונה בגופכם ואתם יכולים לחזור לשיגרה.

חברת אור ועזר מבצעת בדיקות PCR ביתיות לכל תושבי מודיעין והסביבה. אם אין לכם כוח לחכות בתור הארוך של בדיקות הקורונה ואתם חוששים מהידבקות, בדיקת קורונה ביתית היא הפתרון המושלם עבורכם. הבדיקה נעשית בעזרת צוות מיומן ומקצועי ותוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות. הצוות מגיע ממוגן ומבצע את בדיקת הקורונה הביתית אצלכם בבית. כך תחסכו את ההמתנה המרובה בתור, תמנעו מחיידקים והדבקות וגם תהנו מנוחות מרבית בזמן ביצוע הבדיקה. בסיום הבדיקה חברת אור ועזר תעביר את המטושים למעבדה של משרד הבריאות, ותוצאות הבדיקה ישלחו אליכם לנייד תוך מספר שעות.

אל תוותרו על הזכות לדעת! צרו קשר עוד היום עם חברת אור ועזר ונגיע עד אליכם לביצוע בדיקת קורונה ביתית במודיעין והסביבה.למאמרים נוספים