בדיקת דם בשירות אישי

בדיקת דם ביתית חוסכת לכם את ההמתנה בתור, ומעניקה לכם יחס חם ואישי ולווי צמוד בכל התהליך. אם הזמן שלכם חשוב ונמאס לכם לחכות זמן רב בתור לבדיקת דם חייגו עוד היום לחברת אור ועזר.

רבים מאיתנו נחשפים לזמן המתנה רב מהרגיל בתור לבדיקת דם בקופות החולים השונות. לפעמים התור נגרם כתוצאה מאיחור של הצוות או ממקרים דחופים שמעכבים את התור ועוד. הזמן שלנו שווה כסף ולפעמים העיכוב הקל בתור לבדיקת דם בקופת חולים, מעכב אותנו בפקקים הנוראיים של הבוקר וגורם לנו לאחר לעבודה.

בחברת אור ועזר מבינים את החשיבות של ביצוע בדיקת דם בזמן ואנו מגיעים עד אליכם לביצוע בדיקת דם בבית. בעזרת בדיקת דם ביתית תוכלו לשמור על השיגרה שלכם מבלי שום הפרעות, לא יהיו עיכובים. הצוות המקצועי של חברת אור ועזר מגיע עד אליכם לביצוע בדיקת דם ביתית בשעה ובמקום שנוח לכם. בנוסף, בדיקת דם בבית מאפשרת לכם להנות מנוחות מרבית בזמן ביצוע הבדיקה. היתרון הגדול והמשמעותי של בדיקת דם בבית בזמן תקופת הקורונה הוא ההימנעות מחשיפה לאנשים שונים ושמירה על הבריאות.

כאשר אתם מזמינים את הצוות המקצועי של חברת אור ועזר לביצוע בדיקת דם עד הבית במודיעין אתם יכולים להיות בטוחים שהבריאות שלכם נשמרת. בדיקת דם בבית נעשית עם ציוד סטרילי והצוות דואג לשמור על הנחיות משרד הבריאות ולעטות מסכה ומיגון בכל זמן הבדיקה. חשוב לנו שתהיו בריאים ואנו ממליצים לכל אנשי הגיל השלישי לבצע בדיקת דם בבית ולהימנע מחשיפה לאנשים שונים בקופות החולים.

אם ברצונכם לבצע בדיקת דם ביתית לכם או לכל המשפחה אל תהססו להתקשר אל חברת אור ועזר המבצעת בדיקת דם ביתית במודיעין והסביבה. הבדיקות נשלחות למעבדה ותוצאות הבדיקה יופיעו אצלכם באפליקציות השונות של קופות החולים.למאמרים נוספים