שומרים על הבריאות עם בדיקת קורונה עד הבית

נגיף הקורונה צובר תאוצה רבה בתקופה האחרונה. אנשים רבים נמצאים בבידוד ובדיקות קורונה נהפכו לנפוצות ביותר. ערכת בדיקת קורונה ביתית המבוצעת באופן עצמאי אינה מחליפה את בדיקת האנטיגן. אנשים רבים עומדים בתורים מידי יום ומבזבזים הרבה זמן על בדיקת קורונה.

הזמן חשוב לכולנו והתורים לבדיקות הקורונה מתארכים מיום ליום. ההמתנה לבדיקה גוזלת זמן, דלק וכסף. כאשר עושים בדיקה ביתית עם אור ועזר במודיעין חוסכים את ההמתנה בתור! אין צורך יותר להמתין זמן רב, מזמינים תור לבדיקת קורונה עד הבית דרך חברת אור ועזר הצוות מגיע עד אליכם לביצוע בדיקה. הבדיקה הינה תחת ההנחיות של משרד הבריאות ואת התוצאות אתם מקבלים לנייד לאחר כמה שעות. האישור של הבדיקה קביל ותוכלו להראות אותו בכל מקום.

בדיקת קורונה עד הבית עם אור ועזר שומרת על בריאותכם ומסייעת במניעת הדבקות. אנחנו לא יודעים מי האנשים הנמצאים סביבנו. ישנם אנשים שאולי חולים בקורונה והם שוהים איתכם בתור. הנגיף מופץ באוויר ואולי יכול לגרום חלילה להדבקה. חשוב מאוד לשמור על מרחק 2 מטרים ולעטות מסכה על הפנים. אך גם תוך שמירה על ההנחיות תמיד מומלץ להיזהר ובמידה ואתם חוששים, כדאי להזמין בדיקת קורונה עד הבית במודיעין.

אין כמו הנוחות של הבית. בדיקת קורונה עד הבית במודיעין עם חברת אור ועזר תעזור לכם לשמור על נוחות מרבית. הבדיקה תעשה בזמן הנוח עבורכם ובסביבה הבטוחה שלכם. תוכלו לבחור להיבדק יחד עם כל הסובבים אתכם ביום אחד או להיבדק כיחידים. חסכו לכם את הכאב ראש והטרטורים ובצעו בדיקה עם הצוות המקצועי של אור ועזר.

הצוות המקצועי של חברת אור ועזר מגיע עד לביתכם במודיעין לביצוע בדיקת קורונה עד הבית. הבדיקה עולה כסף, והתוצאות מגיעות ישירות אליכם לפלאפון. הצוות מגיע תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות והתמגנות המתאימה לבדיקת קורונה.למאמרים נוספים