טסים לחו"ל? בצעו אצלנו בדיקת PCR

מזג האוויר החמים הגיע ואיתו הנהירה ההמונית ליעדים אקזוטיים בחו"ל. לפני הטיסה הינכם מחוייבים לבצע בדיקת PCR בכדי להוכיח שאינכם חולי קורונה.

כבר סגרתם כרטיס טיסה ליעד חלומי בחו"ל, הכנסתם את החפצים למזוודה, הדרכון מוכן ואיתו גם הכסף שהומר למטבע חוץ. כל מה שנותר לכם הוא לבצע בדיקת PCR ולחכות לתוצאה שלילית לקורונה. אצלנו בחברת "אור ועזר" במודיעין ניתן לבצע בדיקות PCR ולקבל את התשובה ישירות לנייד. אין צורך להמתין זמן רב, התשובה תגיע אליכם תוך כמה שעות. נוסף לכך, הינכם יכולים לבצע בדיקה מהירה לקורונה אנטיגן בעמדות הבידוק של חברת "אור ועזר" במודיעין, והתשובה תגיע אליכם לנייד תוך 30 דקות.מהי בדיקת PCR?

בדיקת PCR הינה בדיקת קורונה. הבדיקה נעשית באמצעות הכנסת מטוש לאף ולחלל הפה, בכדי לבדוק האם יש נוכחות של נגיף הקורונה בגוף. את תוצאות הבדיקה מקבלים לאחר כמה שעות לנייד או באתר של משרד הבריאות. במידה ונמצאתם חיוביים בבדיקה יהיה עליכם להישאר בבידוד, ולבצע בדיקה נוספת לאחר חמישה ימים או לאחר שתרגישו טוב יותר. במידה והבדיקה יצאה שלילית משמע שאין נוכחות של נגיף הקורונה בגופכם ואתם יכולים לחזור לשיגרה.

חובה עליכם להראות בנמל התעופה את תוצאות הבדיקה לקורונה בכדי שתוכלו לעלות למטוס. בדיקות אלו לקורונה נעשות על מנת למגר את התפשטות נגיף הקורונה ולשמור על בריאות תושבי המדינה. במטוס הינכם נמצאים בחלל סגור במשך זמן רב, ולכן אם יצא שאתם חיוביים לקורונה לא יתנו לכם לעלות. כמו כן, כאשר אתם חוזרים לארץ תדרשו בשנית להציג בדיקה שלילית לקורונה מהמדינה בה שהיתם. אל תשכחו לשמור על הכללים וההנחיות, שמרו על מרחק של 2 מטרים, עטו מסכות וחטאו את הידיים.

חברת "אור ועזר" מספקת שירותי בדיקות דם, בדיקות אנטיגן, בדיקות PCR, שירותי מעבדה עד הבית ועוד. אנו נמצאים בעמדות שונות במודיעין והבדיקות נעשות על ידי צוות מיומן ומקצועי. מטרתנו לשמור על בריאותכם ואנו משתמשים בכלים סטרילים ושומרים על הנחיות משרד הבריאות.
לבדיקת PCR עד הבית צרו קשר עוד היום עם חברת "אור ועזר".למאמרים נוספים