חיסון רביעי

נגיף הקורונה מופץ ברחבי הארץ. ישנם מקומות בהם ההידבקות גדולה וישנם מקומות בהם ההידבקות נמוכה כמובן שהכל תלוי ברמת השמירה על ההנחיות וכללי הזהירות להימנעות מנגיף הקורונה.

מומלץ לבני הגיל השלישי לקחת את מנת החיסון הרביעית המגנה עליהם מפני נגיף הקורונה. הפחיתו את הסיכון לתופעות לוואי חמורות של נגיף הקורונה והגנו על גופכם עם החיסון הרביעי. בזמנים אלו בהם בכל תקופה יש התפתחות לנגיף ועליה בתחלואה, הבריאות שלכם בראש סדר העדיפויות. השתדלו תמיד לשטוף ידיים היטב במקומות ציבורים, שימו מסכה על הפה בחללים סגורים, וכמובן לשמור על מרחק של 2 מטרים בין אדם לאדם.

אם הינכם חוששים לבצע את מנת החיסון הרביעית במקום ציבורי, אתם יכולים להזמין את הצוות המקצועי של חברת "אור ועזר", המגיעים עד לביתכם למתן מנת חיסון רביעית ולביצוע בדיקות דם במידת הצורך. הבריאות שלכם חשובה לנו, ולכן אנו מבצעים את הבדיקות והחיסונים עם שמירה על כללי משרד הבריאות ודואגים לחיטוי מתמיד של כל הציוד הרפואי.

אל תגידו לי זה לא יקרה, אני בריא כמו שור ועושה ספורט בכל יום. כבר הוכחנו לדעת שהקורונה לא פוסחת בכזאת קלות על אנשים בריאים השומרים על גופם. ולפעמים כאשר אנו חולים בקורונה התסמינים יכולים להיות מאוד חמורים ולרתק אותנו למיטה לימים שלמים, וחלילה במצבי קיצון להגיע לבית חולים. אל תחסכו על הבריאות שלכם והתחסנו עוד היום בחיסון הרביעי שמקטין את הסיכוי שלכם לחלות עם תסמינים ותופעות לוואי נוראיות.

בחברת " אור ועזר" ניתן לבצע בדיקות אנטיגן, בדיקות דם, בדיקות רפואיות שונות וחיסונים עד הבית. בנוסף לכך, ישנם עמדות לבדיקות אנטיגן מהירות במודיעין שיחסכו לכם את התור הארוך לבדיקה. אצלנו התוצאות מגיעות אליכם לנייד בתוך כמה רגעים. במידה והתוצאה שלכם חיובית ואתם חולי קורונה היכנסו מיד לבידוד ומנעו את הפצת הנגיף באזורכם.

להזמנת בדיקות דם עד הבית ושירותי רפואה נוספים חייגו עוד היום אל חברת "אור ועזר".למאמרים נוספים