בדיקת דם בקרב מבוגרים

בדיקת דם בקרב מבוגרים

כיום הליך בדיקת הדם לוקח דקה ואת התוצאות ניתן לראות באתר או באפליקציה, ואין צורך ללכת לרופא לבירור התוצאות. בדיקת דם חשובה מאוד לביצוע לפחות אחת לשנה ובקרב מבוגרים מומלץ לבצע אותה בתכיפות יותר גדולה.

ככל שהגיל עולה המצב הפיזיולוגי שלנו משתנה. העור מזקן, יש קמטים ומערכות הגוף מתפקדות שונה בהתאם לגיל, לתורשה ולתזונה שאנו מכניסים לגוף. לכן, אנו ממליצים לבצע בדיקת דם ביתית ושגרתית במשך תקופה המוגדרת מראש ומומלצת על ידי הרופא. בנוסף, כדאי לשלב פעילות גופנית ותזונה נכונה.

בדיקת דם אצל מבוגרים יכולה לגלות מחלות בהתפתחות, ואף לעזור במניעתם ומיגורם. חשוב מאוד לבצע בדיקת דם ולהתעדכן בתוצאותיה. על פי התוצאות תוכלו לדעת מה מצב תפקוד האיברים הפנימיים ואילו איברים זקוקים לסיוע על ידי ויטמינים וכדורים נוספים. האם יש לכם סוכר גבוהה בדם או שעליכם לקחת מדללי דם באופן קבוע.

בדיקת דם עלולה להיות נטל שלא תמיד יש לנו כח אליו, אך חשוב מאוד לבצע אותה. לפני בדיקת דם צריך לצום לפחות 8 שעות תלוי בסוג הבדיקה. את הבדיקה מבצעים לאחר קבלת הפניה מרופא משפחה, בקופות החולים השונות. לא תמיד יש לנו את הזמן בבוקר להמתין בתור לבדיקת הדם, ולהתחשב במקרים דחופים כי לכולנו בסופו של דבר יש עבודה להגיע אליה ופקקים נוראים בבוקר.

אור ועזר מצאו את הפתרון המושלם בעבורכם, הכירו את בדיקת דם עד הבית. כך תוכלו לקבוע את השעה שנוחה לכם מבלי לחכות בתור, ולדעת שתצאו לעבודה בזמן. הליך של כמה דקות יקח בדיוק את הזמן המוקצב מבלי עיכובים. ואתם תוכלו להתעדכן על התוצאות באתר או באפליקציה.
בעזרת אור ועזר תוכלו להנות מבדיקת דם ביתית באווירה רגועה ונינוחה. אנו מבצעים בדיקת דם ביתית ללקוחות כללית עם מכשור סטרילי וצוות מקצועי בתחום.

למאמרים נוספים