הפתרון המושלם לתקופת הקורונה

הפתרון המושלם לתקופת הקורונה

נגיף הקורונה שתקף את כל העולם מביא את החשש מפני התקהלויות. זהו נגיף שממשיך להתפתח ולייצר מוטציות ואיננו יודעים מתי הוא יעצר. אבל מה שכן ידוע לנו הוא כיצד נוכל להתמגן מפניו. לשמור על היגיינה, לעטות מסכות, לשטוף ידיים ולהימנע מהתקהלויות.

אף אחד לא רוצה להיכנס לבידוד וחלילה לא להיות חולה. המתנה בתור לבדיקת דם במרפאות השונות לפעמים עלולה להיות מתישה ומעייפת כי התור שקבעתם מתאחר ואין לכם זמן להמתין דקות נוספות. בנוסף, במרפאה יש אנשים רבים שאינכם מכירים ועליכם לשמור על מרחק 2 מטר שלא תמיד מתאפשר בכל מרפאה.

החשש מפני הידבקות בנגיף הקורונה הוא גדול, ולכן רבים אינם מבצעים את הבדיקות הדרושות ונמנעים מהגעה אל המרפאות השונות. בעקבות כך המעקב שלהם אינו סדיר, ואנו ממליצים למצוא אלטרנטיבות חלופיות. ישנה אפשרות כיום לדבר עם הרופא בפלאפון, בכדי לשמור על מעקב רציף ולשמור על הבריאות בכל מצב גם מבלי לצאת מהבית.

חשוב מאוד לבצע בדיקת דם לפחות פעם בשנה. אל תוותרו על הידיעה מה גופכם עובר מבפנים, מומלץ לבצע בדיקת דם שגרתית לילדים אחת לשנה. אצל מבוגרים המצב שונה וככול שעולה הגיל בדיקות הדם תכופות יותר בכדי למנוע מחלות ולטפל בהם בזמן. אור ועזר מבצעים בדיקות סטריליות עד הבית מבלי צורך בהמתנה בתור! קבלו את בדיקת הדם עד לסלון ביתכם באווירה רגועה ונינוחה.

אור ועזר דואגים לבריאותכם ומגיעים עד אליכם לביצוע בדיקות דם ביתיות באופן סטרילי. אנו מגיעים בדיוק בשעה שנקבעה ומבצעים את כל הליך הבדיקה עם חומרים סטריליים ועם צוות מיומן ומקצועי בתחום. את תוצאות הבדיקה תוכלו לראות באתר או באפליקציה. כך תחסכו לעצמכם את הפחד מההידבקות, את ההמתנה בתור ואת החוסר נוחות של הימצאות במרפאה.

למאמרים נוספים