הפתרון המושלם לתקופת הקורונה

בדיקה מהירה לקורונה

צריכים להיכנס למקום הנמצא תחת הגבלות הקורונה ואין ברשותכם תו ירוק? אל תתנו לחיסון השלישי לעצור אתכם בצעו בדיקה מהירה ותוכלו להיכנס למקומות רבים. בעזרת בדיקה מהירה לקורונה במודיעין תוכלו לקבל תו ירוק זמני לכמה שעות ישירות לנייד שלכם.

בדיקת קורונה מהירה במודיעין מתבצעת על ידי צוות מקצועי וממוגן על פי הנחיות משרד הבריאות. אנו דואגים שתוצאות הבדיקות יגיעו אליכם במהירות האפשרית ותוכלו להיכנס לכל מקום שאתם חפצים בו. בדיקת קורנה מהירה במודיעין מתבצעת על ידי חברת אור ועזר המספקת שירותים נרחבים בתחום הבריאות.למי מתאימה בדיקה מהירה לקורונה?

הבדיקה מתאימה לכולם! כל הגילאים, כל המחלימים, כל מי שאין ברשותו תו ירוק וכל מי שחפץ לעשות בדיקה מחשש שאולי הוא נדבק. חשוב לנו להדגיש שנית שהבדיקה נעשית על ידי צוות מקצועי ועם ציוד סטרילי. בסיום הבדיקה תקבלו את התו הירוק הזמני ישירות לנייד שלכם. במידה וזוהתם כחולי קורונה תקבלו שיחה מנציג ובה יוסבר לכם על הנחיות לבידוד.כיצד מתבצעת הבדיקה?

בדיקה מהירה לקורונה מתבצעת על ידי צוות מקצועי של אור ועזר. היא זמינה לכולם ואין צורך להזמין תור מראש, מגיעים לעמדת בדיקה מהירה לקורונה במודיעין שומרים על הנחיות משרד הבריאות, עוטים מסכה על הפה והאף ושומרים על מרחק של 2 מטר. בעמדת הבדיקה המהירה לקורונה במודיעין תהנו משירות אישי ומקצועי ותוצאות מהירות של הבדיקה תוך כמה דקות.

עלות הבדיקה: 60 ש"ח

מחכים לכם בעמדות הבדיקה מהירה לקורונה במודיעין

סרקו את הקוד והזמינו בדיקה בקלות

הזמינו עכשיו