שירותי מעבדה עד הבית:

שירותי מעבדה עד הבית הינם שירותים מומלצים ביותר. בשנים האחרונות שירות זה צובר תאוצה כאשר מגוון רחב של אנשים שונים באוכלוסייה הישראלית יכולים ליהנות מכך ולבדוק את בריאותם מבלי לצאת מהבית. החשיבות של שירותי מעבדה עד הבית הינו חשוב ביותר. בין אם מדובר על נשים בהריון, חולי סכרת, או שמדובר במטופלים בעלי נכויות שונות שאינם יכולים להגיע לקופות או לבתי החולים להיבדק.שירותי מעבדה עד הבית, מה חשוב לדעת?

בשביל לשמור על בריאות תקינה חשוב לבצע פעילות ספורטיבית ולשמור על תזונה נכונה ובריאה.
. אך לא די בכך! חשוב מאוד גם לבצע בדיקות דם תקופתיות בשביל לבדוק מה מצב גופנו. ישנם אנשים רבים שלא יכולים להגיע לקופות החולים לצורך הבדיקה ולכן אנו מציעים במיוחד שירותי מעבדה עד הבית.
השירות מגיע לא רק לאנשים המוגבלים עקב נכות פיזית, ישנם אנשים רבים שאין בכוחם להמתין בתור בקופות החולים או שאינם רוצים לסכן את בריאותם ולהידבק ממישהו חולה, וגם להם שירותי מעבדה עד הבית זמינים בהחלט!

שירותי מעבדה עד הבית מיועדים למגוון רחב של אנשים באוכלוסייה: ילדים, קשישים, בעלי נכויות, אנשים סיעודיים, נשים בהריון, עובדים אשר אין בזמנם להגיע למעבדה, חיילים ועוד מגוון רחב של קבוצות באוכלוסייה.
במסגרת שירותי מעבדה עד הבית ניתן לבצע בדיקות דם למטרות מגוונות, החל מגילוי מחלות ויראליות, מחלות זיהומיות, התחלה של מחלות כרוניות, קיומן של אלרגיות, חוסר ויטמינים, הורמונים ועוד…

לפני שמזמינים שירותי מעבדה עד הבית מומלץ לבדוק עם החברה שמעניקה את השירות מספר נקודות חשובות: מטרת הבדיקה, באילו זמנים הם יכולים להגיע, מועד תוצאות הבדיקה המבוקשת ובירור מחיר הבדיקה.מענה מדויק של שירותי המעבדה לדרישות הלקוח:

המטרה המרכזית של בדיקות הדם היא להבין את מצבו הרפואי של המטופל. בהתאם לסטטוס המתקבל נדע האם יש צורך בטיפול מסוים או בשינוי אורך החיים כדי לחזור למצב תקין.
שירותי מעבדה עד הבית יעניקו למטופל את התוצאות המדויקות ביותר מבלי שיצטרך לעמוד שעות בתור בקופת חולים. בנוסף, ביצוע בדיקת מעבדה עד הבית תעניק לכם יתרון נוסף של שמירת הפרטיות ברמה הגבוהה ביותר, כך שלא תצטרכו לדאוג שהמידע על מצבכם הבריאותי יזלוג לגורמים לא רלוונטיים.

למאמרים נוספים