תעודת מחלים במודיעין

אם חליתם בקורונה בוודאי אתם יודעים שנדרשת בדיקת אנטיגן כדי לצאת מהבידוד ולקבל תעודת מחלים. ההנחיות משתנות לעיתים קרובות, אך נכון להיום כדי לקבל תעודת מחלים עליכם להיבדק חמישה ימים לאחר התוצאה החיובית או אם מצבכם השתפר.

כדי לקבל תעודת מחלים שתהווה המשך לתו הירוק שלכם עליכם לבצע בדיקת אנטיגן. ניתן להגיע לבדיקת אנטיגן אצלנו באור ועזר במודיעין. בדיקות האנטיגן נשלחות אל משרד הבריאות והנבדק מקבל SMS עם התוצאות ואישור תעודת מחלים. ההודעה נשלחת מטעם חברת אור ועזר ולא מטעם משרד הבריאות.

בדיקת אנטיגן (PCR) מתאימה לכל הגילאים. כיום ניתן להגיע אל עמדות הבדיקה השונות של אור ועזר במודיעין. הבדיקה מבוצעת תחת הנחיות משרד הבריאות והצוות שומר על סטריליות והתמגנות נכונה. אם אתם רוצים לחסוך את זמן ההמתנה הרב של בדיקות קורונה, הגיעו אל עמדות הבדיקה שלנו במודיעין. הבדיקה מבוצעת תוך מספר שניות והתוצאות מגיעות אליכם תוך דקות ספורות אל הפלאפון הנייד.

במידה ונמצאתם חיוביים לקורונה תחויבו על פי משרד הבריאות בשהייה בבידוד עד אשר מצב בריאותכם ישתפר ותבצעו בדיקה נוספת. אם אתם רוצים לבצע בדיקה מהירה לקורונה ולקבל את התוצאות תוך דקות ספורות, הגיעו אל עמדות הבדיקה המהירות של אור ועזר במודיעין. בנוסף לעמדות הבדיקה המהירה יש לנו את האופציה בחברת אור ועזר לבצע בדיקת קורונה מהירה עד הבית. בדיקת אנטיגן מהירה עד הבית מבוצעת בסביבת הנוחות שלכם ועם צוות מקצועי ששומר על הנחיות משרד הבריאות.

היכן מתבצעות הבדיקות?
הבדיקות מתבצעות במודיעין בעמדות הבדיקה של חברת אור ועזר. אין צורך להזמין תור מראש פשוט מגיעים ונבדקים. במידה והנכם רוצים לבצע בדיקה ביתית עליכם להתקשר להזמין תור מראש ואנו נגיע אליכם תוך מספר שעות. הבדיקות מתבצעות במודיעין.

מה העלות של הבדיקות?
עלות בדיקת קורונה בעמדות הבדיקה של אור ועזר הינה 60 ש"ח.
עלות בדיקת קורונה עד הבית הינה 100 ש"ח.

אם אתם רוצים לקבל תעודת מחלים פנו עוד היום לעמדות הבדיקה המהירה של חברת אור ועזר.למאמרים נוספים