שאלות נפוצות- בדיקת דם עד הבית

מהי בדיקת דם? מהו הגיל לביצוע בדיקת דם? למי מומלץ לבצע בדיקת דם עד הבית? מהי החשיבות של בדיקת דם? שאלות אלו ואחרות נשאלות כל יום והגיע הזמן להעניק לכם תשובות מרוכזות.מהי בדיקת דם?

בדיקת דם היא בדיקה שגרתית שכל ילד ומבוגר צריכים לעשות בחייהם, אנו ממליצים כל שנה. בעזרת בדיקת הדם ניתן לאבחן בעיות רפואיות, לבדוק את תקינות מערכות הגוף ולהביא ויטמינים ותרופות שונות במידה ויש צורך. שמרו על בריאותכם ובצעו בדיקת דם לבירור תקינות מערכות הגוף או חלילה ההפך. אנו ממליצים לבצע את בדיקות הדם בבית עם אווירה כיפית ונוחה במיוחד.מהו הגיל לביצוע בדיקת דם?

אין גיל לביצוע בדיקת דם. ניתן לעשות בדיקת דם בכל גיל! לרוב אנו מתחילים לבצע בדיקות דם לילדים בגיל שנה לבירור כמות הברזל בגוף ולבדוק האם קיימת אנמיה. לאחר מכן, אנו ממשיכים לבדיקות נוספות בהתאם להמלצת רופא או בכל שנה. ככל שאנו מתבגרים מומלץ לבצע בדיקת דם בכל תקופה מוגדרת מראש, כמובן שהכל יתבצע לפי הנחיות רופא המשפחה.למי מומלץ לבצע בדיקת דם עד הבית?

לכולם! לא משנה באיזה גיל אתם, אין כמו בבית. אפשר לבצע בדיקת דם לכל המשפחה יחד ולהפוך את פעולת בדיקת הדם לחוויתית ומשפחתית. בנוסף, אנו ממליצים בעיקר לגיל השלישי לבצע בדיקת דם עד הבית. בדיקה זו יכולה לחסוך את ההמתנה בתור, את הוצאת איש משפחה מהעבודה בכדי לשמור על המבוגר ולבצע בדיקה. כאשר בדיקת הדם מבוצעת בבית, החיים הרבה יותר קלים, אין תורים, השימוש הוא בחומרים סטרילים ואנו מגיעים בשעה ובזמן שנוח לכם. אין צורך לחכות במקום הומה באנשים.מהי החשיבות של בדיקת דם?

לבדיקת דם חשיבות רבה. כיום בעזרת בדיקה אחת אפשר לדעת המון על הגוף שלכם. יש בדיקות דם לגילוי הריון, יש בדיקות דם גנטיות, יש בדיקות דם למציאת מחלות תורשתיות, יש בדיקות דם לגילוי אנמיה, יש בדיקות דם לבדיקת סוכרת והרשימה אינה נגמרת. הדם שלנו זורם כל רגע בגופנו וכל טיפה יכולה לספר לנו סיפור שלם. מומלץ לבצע בדיקת דם אחת לשנה בכל גיל.חברת אור ועזר מספקת שירותי מעבדה עד הבית ומגיעה עד אליכם לביצוע בדיקת דם. הבדיקה תתבצע במקום שנוח לכם ובשעה הנוחה לכם. אל תתפשרו, היבדקו.

*כל הכתוב מעלה נכתב בגדר המלצה ואינו מהווה תחליף להמלצת הרופא

למאמרים נוספים