חשיבות בדיקת דם

חשיבות בדיקת דם

בדיקת דם מתבצעת לרוב בקופות החולים, אך עם הזמן והטכנולוגיה יש לנו פתרון טוב יותר בשבילכם.
בדיקת דם עד הבית! ללא צורך בהמתנה בתור ועם יחס הרבה יותר אישי. בדיקת דם עד הבית מבוצעת עם מחטים סטריליים ועם צוות מיומן ומקצועי. למה צריך לעשות בדיקת דם? מיד תדעו

בזכות הטכנולוגיה המתפתחת של העולם ברבות השנים, אנו זוכים לקבל מידע מקיף על כל מה שקורה בגופנו באמצעות בדיקות שונות. ביניהם בדיקת הדם, בדיקה פשוטה ומהירה שתוך כמה שעות מגלה לכם על הנפלאות בגופכם. סוכר, ברזל, המוגלובין, כדוריות דם אדומות, כדוריות דם לבנות ועוד. בדיקת דם עד הבית מאפשרת לכם להנות מתנאים נוחים ומקסימלים בעת הבדיקה.

חשוב מאוד לבצע בדיקת דם בכל תקופת זמן, המוגדרת על פי גילכם. לילדים קטנים ונוער נמליץ לבצע בדיקת דם בכל שנה כדי לבצע מעקב התפתחות, למבוגרים פעמיים בשנה או בכל בעיה רפואית. בקרב הגיל השלישי המצב שונה, זהו גיל שיש חשיבות רבה למודעות הגוף. לכן, נמליץ לבצע בדיקת דם מקיפה וכוללנית על כל מערכות הגוף לפחות פעם בשלושה חודשים או בתדירות גבוהה יותר בהתאם להמלצות הרופא.

בדיקת דם עד הבית היא הפתרון המושלם לכולם! אם אתם משפחה גדולה או קטנה כולכם יכולים לבצע בדיקה יחד ולחוות רגע של גיבוש ומשפחתיות. בדיקת דם עד הבית מסופקת כחלק מפעולות קופות החולים השונות. יש קופות בהם השירות ניתן חינם לגיל השלישי ויש קופות שהשירות ניתן בתשלום סימלי.

אנו ממליצים לכם לא לוותר על הבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם ולבצע בדיקת דם בבית או במרפאה אחת לתקופה מוגדרת. הבדיקה תעזור לכם במעקב אחרי התפתחות הגוף, קצב הגדילה, גילוי מקדים לבעיות נפוצות ועוד.

*כל הכתוב מעלה נכתב בגדר המלצה ואינו מהווה תחליף להמלצת הרופא

למאמרים נוספים